Aby współżyć z kochanką przy pomocy telefonu

Informacje

Dodany: 2017-11-22
Kategoria: Związki uczuciowe

Aby współżyć z kochanką przy pomocy telefonu

Aby współżyć z kochanką przy pomocy telefonu, teoretycznie należy mieć po prostu dostęp do naładowanego urządzenia. Mężczyźni, którzy sprawdzili już tego typu zabawę, powinni jednakże skorzystać z użytecznych chwytów, gdyż dzięki nim seks telefon stanie się istotnie efektowniejszy. Rozmówki o zabarwieniu erotycznym błyskawicznie nakłaniają do zabaw, jednak zazwyczaj telefonista jest zmuszony zaspokajać się samodzielnie, zatem w trakcie gawędzenia musi mieć oba ramiona niezajęte. Jeżeli byłby zmuszony trzymać w ręku urządzenie, uprawianie miłości byłoby niezwykle ciężkie, a czasem wręcz nierealne.

Dlatego właśnie przydatny mógłby okazać się telefon głośnomówiący. Gawędząc przez niego, można mieć dwie kończyny wolne, dlatego można nimi głaskać własne narządy. Kłopotem może być jednak to, że przez włączony głośnik wszyscy wokół słyszą, co właściwie mówi rozmówca. Wykonując seks telefon, należy zatem zadbać o własną prywatność. Celem tego warto rozłożyć się w intymnym i spokojnym miejscu, nadzorując, by nikt z otoczenia nie mógł podsłuchać seksualnych rozmówek. Człowiek rozłożony w swobodnym pokoju bezproblemowo się odpręży i skupi tylko na nadzwyczaj miłej seksualnej gierce. Nareszcie przestanie martwić się, że współlokator momentalnie wejdzie mu do jego pomieszczenia i zrujnuje całą grę. Zagwarantuje sobie niezwykły wypoczynek, który bez wątpienia będzie później niejednokrotnie ponawiać. Chłopiec, który choćby jeden raz zabawi się przez telefoniczny aparat, momentalnie zakocha się w takiej zabawie.

Naturalnie w Internecie da się jeszcze wyszukać mnóstwo innych porad, które to sprawią, iż sex telefon zagwarantuje rozmówcy o niebo więcej uciechy. Opłaca się na pewno przewertować te teksty oraz samodzielnie je sprawdzić, przechodząc do zabawy głównej. Jeśli człowiek poprowadzi ją w należyty sposób, z pewnością będzie zachwalać ją potem wszystkim swoim znajomym.

Seks telefon to zabawa, jaka dawniej była niezwykle słynna. Obecnie nadal (najlepszy sex telefon roku 2017) opłaca się po nią sięgnąć, aczkolwiek jeżeli masz zamiar to uczynić, wpierw musisz się z nią zaznajomić.

Najpewniej to zaczęcie pogawędki okaże się dla ciebie najcięższe. Zacznij wobec tego od banalnego zapytania - "w co się ubrałaś?". Posłuchaj odpowiedzi i odważ się opowiedzieć, jak sam wyglądasz czy jak krok po kroku zdzierasz z siebie różnorakie ubrania. Czasem erotyczne pogawędki zaczynają się chociażby najzwyklejszym "witam" - to również odpowiednie słowo. Gdy już postanowisz, co powiesz, zastanów się ponadto, jaką rolę odtworzysz. Możesz być władcą i formułować zdania w sposób wojowniczy czy zdecydować się na posłuszną postawę. Postaraj się jak najsumienniej odtwarzać własną postać, gdyż tym sposobem rozmowa zaoferuje ci znacznie więcej uciechy. Znaczące może być także to, byś pozbył się strachu i odważnie mówił to, o czym pomyślisz.

Nim jednak zatelefonujesz na sex telefon, nabierz pewności, iż masz potrzebną ci sumę gotówki na telefonicznym koncie. Możesz także zainwestować w bezpłatne rozmowy, aby później nie obawiać się, iż twoja pogawędka raptownie zostanie przerwana. Jeżeli bowiem miałbyś nieduży budżet, musiałbyś nieustannie zamartwiać się tym, iż w arcyważnym momencie twoja komórka najzwyczajniej się wyłączy. To byłoby niemiłe dla samego ciebie i twojej lubej.

Jeśli testujesz seks telefon pierwszy raz, to zupełnie normalne, iż wymiana zdań nie będzie w pełni idealna. Wszystkiego zdołasz się szybko wyuczyć, jeśli z podobnej zabawy spróbujesz korzystać systematycznie. Po dwóch rozmówkach nabierzesz sporej pewności i od tej pory każdą dziewczynę zdołasz rozgrzać i usatysfakcjonować. Wystarczy tylko, że zatelefonujesz pod jej numer i później przedstawisz jej seksowne przygody, jakie przydarzyły ci się w przeszłości.

Komentarze: 7


noavatar.png
Dimple 2017-11-25

dzięki za odlotową przygodę

noavatar.png
Maynard 2017-11-25

istotnie klawym blog

noavatar.png
Jacqui 2017-11-25

masz wystawnego bloga

noavatar.png
Loralee 2017-11-25

istnieję na właśnie

noavatar.png
Jerold 2017-11-25

spoko spłodzone

noavatar.png
Maynard 2017-11-25

hehe pomocne

noavatar.png
Joseph 2017-11-25

Przedwieczny nie studiował panaceum właściwie klawego

Top